درباره ما

مینیت یک سامانه ابری مدیریت زمان است. مینیت به شما کمک میکند تا با ثبت زمان‌های خود و سامان‌دهی آن‌ها، زندگی خود را مدیریت کنید. بدانید برای هر کاری در ماه چقدر زمان صرف می‌کنید. عملکرد خود را ارزیابی کنید و برای زندگی بهتر خود را تغییر دهید.

علاوه بر این مینیت میتواند به بهبود عملکرد تیم‌ها کمک کنید. زمان‌هایی که افراد یک تیم ثبت می‌کنند را در کنار هم تحلیل کنید و گزارش‌های مدون ارائه دهد. مینیت به تیم‌های بزرگ و شرکت‌ها امکاناتی می‌دهد تا فرآیند محاسبه و پرداخت حقوق خود را آسان‌تر انجام دهند.

برای دانش‌آموزان کنکوری و المپیادی هم مینیت یک راه‌حل خوب برای موفقیت است. مشاوران و دانش‌آموزان می‌توانند زمان‌های هر کار خود را در مینیت ثبت کنند و ما با تحلیل‌ها و گزارشات خود آنان را شگفت‌زده خواهیم کرد.

قوانین و مقررات

  • مینیت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد.
  • هنگام ثبت‌نام ، ثبت یک آدرس ایمیل معتبر و قابل دسترس برای کاربران الزامی است و مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی بر عهده کاربر است.
  • در صورت مشاهده کلمات رکیک و الفاظ نامناسب در هر قسمت از اپلیکیشن مینیت، در ابتدا به کاربر اخطار داده می‌شود و درصورت تکرار حساب كاربر حذف خواهد شد.
  • هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای به کار گرفته شده در مینیت بدون اجازه مالک ممنوع بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.