مینیتی‌ها در اولین ماه راه‌اندازی بیش از ۵۰۰۰ ساعت از لحظه‌هاشون رو با مینیت ثبت کردند

استقبال و اعتماد فوق‌العاده جامعه کاربران تحت وب در اولین ماه راه‌اندازی مینیت ما را بسیار خوشحال کرد. طبیعتا در اولین قدم‌های شما با مینیت کمبودهایی احساس می‌شه که ما هم تلاش می‌کنیم در سریع‌ترین زمان ممکن بهبودهای لازم رو در مینیت ایجاد کنیم.

مطمئن باشید در روزهای بعدی قابلیت‌های بسیار خوبی به مینیت اضافه خواهد شد. زمان کمی باقی مونده تا بتونید از اپ مینیت روی گوشی خودتون استفاده کنید …

ما عصرها ایده‌پردازی می‌کنیم. با هم و در کنار هم به دنبال ایده‌هایی هستیم که کاربری شما را بهتر و جذاب‌تر کند. شما هم به ما کمک کنید و حتما ایده‌های شما با ما بسیار کمک خواهد کرد …

لحظه‌هاتون رو با مینیت ثبت کنید …

مینیت رونمایی شد

مینیت رونمایی شد و دیگه می‌تونید ثبت نام کنید و زمان‌های خودتون رو توش ثبت و مدیریت کنید …

خیلی ماه پر فشار و لذت بخشی بود. رسوندن یک سرویس زنده که باید همیشه بالا باشه و از این به بعد بالا بودنش جزء اولویت‌های ماست. انشاءالله بتونیم سرویس خوبی به همگی ارائه بدیم. برای هر مشکل احتمالی یا پیشنهادی آماده‌ایم. لطفا هر نکته‌ای بود با ما در میون بگذارید.

امید که این رونمایی اولین قدم از قدم‌های بزرگی باشه که می‌خواهیم با مینیت برداریم و یک سرویس نرم‌افزاری ایرانی با کاربران بسیار زیادی در دنیا داشته باشیم.

لحظه‌هاتون رو با مینیت ثبت کنید …

سلام دنیا

سلام به دنیا

مینیت به عنوان اولین سامانه ثبت زمان راه افتاد تا ساعت‌های خود را در آن ثبت کنیم …

مینیت، یک سامانه ثبت زمان است.

چند وقتی هست که ایده مینیت رو داشتیم. در واقع سال ها بود که توی محیط کار مشکل ثبت زمان داشتیم و معمولا با ۴ تا ایده مثل اکسل کار خودمون رو راه مینداختیم. ولی یه ذره که توی کار جلو رفتیم هی به مشکل خوردیم. مثلا فایل‌هامون گم می‌شدن یا آدم‌های مختلف تیم، با الگوهای مختلف خودشون ساعت ثبت می‌کردن که آخر سر کلی دردسر برای جمع‌بندی ساعت‌ها درست می‌شد.

خوب دیدیم این مشکل تو خیلی جاها مثل ما وجود داره و خارجی‌ها هم به سمتش رفته بودن و گفتیم چرا که نه …

خلاصه، سعی کردیم یه تیم درست کنیم و این ایده رو بهش خیلی خوب بپردازیم تا یه سامانه قوی به صورت سرویس بالا بیاریم و این سرویس رو به خیلی‌ها که مثل خودمون این مشکل رو داشتند بدیم و بتونیم در آینده، این سرویس که امکان رقابت با نمونه‌های غیرایرانی هم براش وجود داره، به عنوان یک سرویس بین‌المللی ارائه بدیم.

انشاءالله به کمک همه شما، می‌تونیم یه سرویس با کیفیت بین‌المللی باشیم …

لحظه‌هاتون رو با مینیت ثبت کنید …